Yhteystiedot

  • Ilkka-Antti Hyvärinen

    Ilkka-Antti Hyvärinen
    Toimitusjohtaja, arkkitehti SAFA
    +358 50 3 684 846
    ilkka@trium.fi

  • Satu-Katri Hyvärinen

    Satu-Katri Hyvärinen
    sisustusarkkitehti SIO, TaM
    +358 50 330 0018
    satu@trium.fi

  • Krista Tammela

    Krista Tammela
    arkkitehti SAFA
    +358 50 535 5566
    krista@trium.fi

  • Juha Kivistö

    Juha Kivistö
    arkkitehti SAFA
    +358 45 874 2888
    juha@trium.fi

  • Eija Karhu

    Eija Karhu
    restaurointisuunnittelija
    +358 50 401 0772
    eija@trium.fi

  • Tuomo Nikkarikoski

    Tuomo Nikkarikoski
    suunnittelija, arkkit. yo
    +358 50 443 4706
    tuomo@trium.fi

  • Maarit Peräsuo

    Maarit Peräsuo
    sisustusarkkitehti SIO
    +358 9 241 0833
    maarit@trium.fi

  • Miia Perkkiö

    Miia Perkkiö
    arkkitehti SAFA, tekniikan tohtori
    +358 9 241 0833
    arkkitehti@trium.fi

  • Jouni Korhonen

    arkkitehti SAFA, 3D-mallinnukset (freelancer)
    +358 9 241 0833
    arkkitehti@trium.fi

  • Ari Kakkinen

    Ari Kakkinen
    TaM, valokuvaus ja media
    +358 9 241 0833
    arkkitehti@trium.fi